1. DIGITAALNE BEEBIKAAL

Kas beebi on ikka piisavalt juurde võtnud? Kas ta ikka sai sel söögikorral piisavalt piima? Võibolla peaks beebile ikkagi midagi piimale lisaks andma? Kõik need küsimused saavad vastuse, kui panna beebi kaalule enne ja pärast sööki ning emal on kohe näha, kui hästi tema beebi sõi.

Maksimaalne kaal: 20 kg.


2. MÄNGUKESKUS FISHER PRICE

Sobib lastele vanuses 8-12 kuud.Mänguasi aitab last kõndima õpetada. Kui laps kõnnib siis mängib mõnus muusika, kui ta jääb seisma, siis muusika enam ei mängi- seega lapsel on stiimul edasi liikumiseks.

3. MUUSIKALINE MÄNGUALUS
FISHER PRICE

Keerlevad, pöörlevad, vajutatavad nupud, keskel pöörlev, hüplev mehanism. Meloodia. Hoiab püstiseisvat väikelast tegevuses. Sobib lastele vanuses 7-11 kuud.
4. HÜPPEKIIK


Hüppekiik on mõnus meelelahutaja lapsele, kes ise veel ei kõnni.

Hüppekiike, on võimalik kasutada alates lapse kuuendast elukuust kuni laps on ise käima õppinud.
5. KIIKHOBUNE


Kiikhobune on iga lapse unistus! Sobib lastele vanuses 12-18 kuud. Kaasaegne ja ilus disain.6. LIUMÄGI


Sobib hästi tuppa ja ka aiamurule. Liumäe kalle seadistatav, kaks asendit. Meeldib väga lastele al. 1 aastast.


7. LAMAMISTOOL

Kiikuv lamamistool pakub lapsele mugavat ja turvalist kohta, kus tukastada või uudistada maailma enda ümber. Lamamistool on suurepärane magamiseks, toitmiseks ja mängimiseks vastsündinule ning lapse esimeste elukuude jooksul.
Lapse max. kaal: 11 kg.8. KIIK


Sobib lastele kuni 15 kg. ja vanuses 7-18 k. Kokkupandav, võtab vähe ruumi. Last saab turvaliselt rihmadega kinnitada. Saab reguleerida asendit, et lapsel oleks mugav istuda.9. KÕHUKOTT


Beebi vajab oma ema-isa kehalähedust, kuid igapäevased toimetamised vajavad samuti tegemist. Sobivaim lahendus on võtta laps endaga kaasa. Lapse max kaal: 9 kg. Sobib lastele vanuses 2-10 kg. Kinnitusrihmadega.
10. JALUTUSKÄRU


Chicco PONEE XS Kerge, 5,5 kg Võtab vähe ruumi, kokkupandav. Sobib ideaalselt reisimiseks. Kõiki riidest osasid on võimalik maha võtta ja pesta. Erinevad istmeasendid.11. BEEBIVALVUR


Beebivalvur on värskele lapsevanemale tänuväärne abimees. Vanem saab rahulikult toimetada oma toimetamisi, sel ajal kui laps voodis või vankris magab. Vanem kuuleb kõike, mis lapse juures toimub.12. TURVAHÄLL


0-13 kg.
Sobib lastele kuni 8 k.
Ülemine osa osa käib lahti ja on pestav.13. MANEEZ


Laps saab mängida maneezis, kui ema on hõivatud oma asjadega. See on mugav ja turvaline.


14. REISIVOODI

Reisivoodi on kompaktne, kerge ja suurepärane sõprade juurde või reisile kaasa võtmiseks. Sobib alates sünnist. Kerge pakkimissüsteem ja kandekott teevad voodi transportimise kergeks.


15. SÖÖGITOOL

Reguleeritav seljatoe kalle ja söögitooli kõrgus. Eemaldatav söögilaua osa ning katend. Lihtsalt kokkupandav. Fikseeritavad rattad. 2 erinevat varianti.


16. MÄNGUAUTO

2-4 aastasele
aku 6V 4Ah
aku tööaeg ~90min
max kiirus 4km/h
ületab kaldeid kuni 5%
elektrooniline pidur
1 vedav ratas
mõõdud: 91x51cm, 20kg17. MÄNGUAUTO

2-5 aastasele
mootor 1x30W
aku 6V 4A
aku tööaeg ~90’
max kiirus 4,2km/h
ületab kaldeid kuni 5%
elektrooniline pidur
mootorit imiteeriv hääl liikumisel
pasun
vilkuvad suunatuled
1 vedav ratas
mõõdud 95x56cm, kandevõime 20kg

Teised asjad tulevad juurde. Kui teid huvitab mingi toode, mida te ei leidnud meie kodulehelt, võtke meiega ühendust ja küsige julgelt.
Me leiame kindlasti lahenduse!